Další běh výcviku ČSAP od 2020

Vážené kolegyně a kolegové,

níže naleznete informace k dalšímu běhu výcviku ČSAP, který započne zářím 2020. Informace jsou též v příloze jako dokument k tisku atp.:


Česká Společnost pro Analytickou Psychologii - jungovskou psychoterapii (ČSAP), sídlící v Brně a  poskytující výcvikové programy v psychoterapii akreditované pro práci ve zdravotnictví s více než 20ti letou tradicí bude otevírat v září 2020 pravidelný čtyřletý kurz výcvikového programu orientovaného na analytickou psychoterapii. Semináře budou probíhat paralelně v Brně a Praze, většinu seminářů je možné absolvovat také na Slovensku.


Předpokládán je zájem o jungovskou psychologii, podmínkou je ukončené vysokoškolské vzdělání humanitního směru (či před dokončením), základní orientace v oblasti psychoterapie a minimální věk 25 let.

  

Přijímací pohovory proběhnou na jaře 2020

Na podzim 2019 budou známy přesné podmínky a hlavně potřebný rozsah podkladů pro přihlášení k přijímacím pohovorům. Budeme rádi, když předběžné přihlášení a dotazy k průběhu řízení výcviku budete směřovat na sekretarka.csap@seznam.czNa podzim pak rozešleme přihlášeným informace a připomenutí.


Další podrobnosti a aktuální informace o výcviku a přijímacím řízení najdete na stránkách csap-cz.eu/vycvik


Přihlášení do nově otevíraného běhu výcviku je do 28.2. 2020

PřílohaVelikost
CSAP pro běh 20 - leták.pdf459.3 KB
CSAP pro běh 20 - leták SK1.jpg294.21 KB