Smuteční oznámení

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

Je mi smutným úkolem oznámit vám, že dne, 26.10.2016 po vážné nemoci zemřela Lenka Čablová, naše kolegyně a souputnice na našich seminářích, supervizích, skupinách a analýzách.

 

Poslední rozloučení s Lenkou se uskuteční v pátek 4. listopadu 2016 od 13hod. v pražském kostele sv. Jiljí, Husova 8. Následující den ve 13hod. bude uložena do hrobu na hřbitově Žlutava - Napajedla.    

 

S hlubokým zármutkem se minutou ticha připojím k poslednímu rozloučení s Lenkou.  

 

Martin Skála   

 

Následují kondolence přátel Lenky z naší společnosti:

 

Elegantní šaty, havraní vlasy, zvonivý smích, jiskřičky v očích…a něco ultra zdravého k tomu. Lenka Čablová. Pracovitá vědkyně, oddaná svému oboru, ve kterém to ještě před třicátými narozeninami dotáhla na titul PhDr. Nadějná frekventantka našeho výcviku. Dcera. Partnerka. Možná i budoucí maminka.

Odešla. Navždy. A pro mnohé překvapivě. Po prohraném boji se zákeřnou nemocí.

 

A nám nezbývá než se zahloubat sami do sebe a ptát se po smyslu a ceně života, který je tak brzy ukončen. Tajemství. To je to, co po Lence zůstává.

Dominika Čechová

----------------------------------------------------------------------

"Pamatuji si, jak mne Lenka při jednom z prvních našich setkání vzala na Novotného lávku ke Staroměstskému jezu, kde chtěla, abych naslouchal hučení mohutného proudu Vltavy. Jakoby se mlčky dávala poznat: "Slyšíš? To jsem Já." Později jsem tentýž zvuk opakovaně rozpoznával i v jejím nezaměnitelném hlase. Je mi hluboce líto, že ten hlas už neuslyším, že už se s Lenkou znovu nesetkám. Ve vzpomínkách a v srdci však zůstane navždy."

Srdečně zdravím

Karel Flaška